KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824488

nr 1382 4488

Dufström. Signerad, daterad -54. Olja på duk, vårvinter, 34x41, yttermått inklusive ram: 46x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:52:38

1/3 18:03:37 1      100 kr
1/3 18:08:34 2      Vinnande bud